wyjazdy surfingowe

Aktywne wakacje

Aktywne wakacje

Gran Canaria

Co można tu robić?

Od głębi oceanu aż po szczyty gór. Jeżeli uprawiasz sporty i/albo chcesz spróbować czegoś nowego to trafiłeś waktywne wakacje dobre miejsce. Zostań gościem POLSKIEGO HOSTELU, a twoje wakacje będą pełne atrakcji, sportu,  wody, nowych znajomych a co najważniejsze wypoczniesz AKTYWNIE.

 

Ceny poszczególnych atrakcji:

SURF od 15euro – SUP – od 25euro – NURKOWANIE od 30euro – MTB od 25euro – ENUDRO od 50euro – TREKKING od 10euro – PARALOTNIA od 50euro – SNORKELING za darmo – JAZDA KONNA – od 25euro – BOOGIE BOARDING – od 15euro – WSPINACZKA od 45euro – COASTERING od 25euro – BUNGEE ( także ze klifów) od 15euro – SKOKI ZE SPADOCHRONEM od 230euro – KOLARSTWO SZOSOWE od 25euro – JAZDA MOTOCYKLEM od 45euro – YOGA – 5euro

Gran Canaria to połączenie gór i oceanu. Wyobraź sobie surfing o poranku i zdobywanie jednego z najwyższych klifów w europie popołudniu. A na wieczór niesamowity zachód słońca.

SURFING Z CSF KLUB POLSKA

SPRAWDŹ NASZEGO BLOGA: wyjazdy surfingowe


DODATKOWO OFERUJEMY ZWIEDZANIE WYSPY

W ramach programu podczas pobytu oferujemy wycieczki dopasowane specjalnie do twoich potrzeb. Ceny zaczynają się już od 10euro (przykładowa wycieczka po centrum wyspy trwa okolo 3h)